כתבו עלינו

קופצים ראש: טיפול זוגי במים

אתר וואלה חושף שיטת טיפול במים המתיימרת להרגיע ולחזק את מערכת היחסים.

מוזמנים לבוא, לחוות, ליהנות ולחזק את הזוגיות בדרך של נועם, רוגע והכלה, אצלנו במתחם ווטרדנס בכפר הירוק.

 IMG_0648-site

משהו קטן וטוב – ספיישל של עינוגים במים , ממליצה חגית אברון

המלצה חמה של  את זה – פורטל הפעלות לילדים – לשחיית פעוטות בווטרדנס

אתר לאישה מספר על מסיבת רווקות 2010

כתבה באתר סלונה –  ערסול במצולות

כתבה באתר מרכז שילוב, נפש גוף ורוח –   טיפול במים וואטסו

עיתון ישראל היום מספר על הטרנד החדש של מסיבות רווקות וטיפולי ווטרדנס

כתבה במנטה – מים שקטים – מאת: דורית קרבצ'יק, מגזין מנטה, אפריל 2010

 

מים שקטים

חודרים עמוק, עמוק לתוך הגוף, הנשמה והפרגון העצמי.

רשמים מהתנסות בטיפול וואטסו במרכז waterdance.

בהיתי בנוף שניבט דרך קיר הזכוכית שחצץ בין הבריכה המקורה לחצר שבחוץ. העצים נעו ברכות ברוח, האוהל האינדיאני מחופה הכרים עמד שומם. מוזיקת ניו אייג' רוגעת התנגנה על גבי קירות האבן במתחם הבריכה המקורה במרכז waterdance . "המים החמימים", אמר לי אלון וייס, מורה ומטפל בכיר בוואטסו, ווטרדאנס והידרותרפיה. "הם בטמפרטורה של 35 מעלות, כדי שהשרירים יתרפו והגוף ירגיש נינוח".

נכנסתי למים. "בזמן הטיפול בוואטסו דרכי הנשימה שלך (האף והפה) יישארו מעל המים", המשיך אלון, "אבל האוזניים יצללו פנימה. אולי תרגישי אי נעימות בהתחלה אבל תתרגלי לזה מהר מאוד".

הוא הצמיד לקרסוליי שני מצופים צרים, בלתי מורגשים, וציין שאם ארגיש לא נוח אני יכולה לתקן את תנוחת הגוף שלי או לפנות אליו. "בסיום הטיפול", אמר, אני אניח אותך על הספסל שבתוך המים וככה תדעי שהטיפול נגמר. את יכולה להישאר במים כמה שתרצי, עד שתרגישי שדי".

שקט. המים הציפו את אוזניי. המוזיקה נשמעה כרחישה דקה. עצמתי עיניים. אלון נצמד אלי, מציף את פלג הגוף העליון שלי. אומממ הוא נשם עמוקות. אומממ. הנשימה העמוקה שלו הדהדה באוזניי שמתחת למים. שאפתי אויר וניסיתי בכל כוחי להחדיר אותו פנימה, עמוק לריאות, לבטן, להזרים חמצן לכל תא ותא בגוף. אבל הנשימה העמוקה סיימה את דרכה בבית החזה שלי. נתקעה. השהות בבריכה, הרוגע, הנטרול מהחוץ הסואן, מהשוטף, הוכיחו את מה שידעתי היטב לפני שנכנסתי – איבדתי את הנשימה. והיא חסרה לי.

אלון התחיל לסובב את מפרקי הכתף, הזרועות והידיים שלי ברכות. עם התקדמות הטיפול הלכתי ושקעתי לתוך מרחב אינטימי שמזמן לא פגשתי. המפגש האינטימי עם ה"אני", עם עצמי. "שחררי את הבטן", שמעתי את אלון מרחוק. "תרפי, תפסיקי להחזיק. שחררי. פרגני לעצמך".

השרירים הלכו והתרפו ומדי פעם חשתי הקלה בנשימה. עכשיו הרגשתי לחיצות רכות לאורך עמוד השדרה שלי. אלון משך את האגן שלי קדימה והרגשתי את חוליות הגב התחתון שלי מתרווחות, נושמות לרווחה. עוד נשימה עמוקה. נזכרתי בטיפולי השיאצו שעברתי מזמן. אחרי הכל, וואטסו הוא שילוב של וואטר (מים) עם שיאצו. אבל במים כל הנוקשות שמאפיינת טיפולי שיאצו מתפוגגת. הלחיצות רכות, וכך גם הפיתולים של עמוד השדרה, הצוואר והאגן ושאר המניפולציות.

אלון הניח אותי על ההגבהה שבתוך הבריכה. חלפו 45 דקות. פקחתי עיניים, נשמתי קלות ובהיתי שוב בדממה בחצר השקטה. חוויה שכולה צלילה אל מעמקי ההוויה.

מחיר 330 ₪ לשעתיים שהייה במתחם, שכוללות טיפול וואטסו של שעה.

לפרטים נוספים: 03-794-3334.