מסיבות רווקות, מסיבות ימי הולדת, מפגשי חברים וחברות

אנו מזמינים אתכם לאירוע חוויתי מיוחד במינו במתחם WaterDance בתוך הכפר הירוק (בין רמת השרון לצפון תל אביב). נתכנס ביבשה ונשיל את המולת היום.

נעבור למי הבריכה המחוממים להפעלה קבוצתית תחת הנחיה של תנועה, מגע, חיוך ורוגע.

משך ההפעלה הקבוצתית כ-30 דקות.

לאחר מכן יתקיימו טיפולי וואטסו (טיפול בבריכה) אישיים לכל אחד מחברי הקבוצה.

משך הטיפול האישי כ- 15 דקות לכל מטופל/ת .

בזמן קבלת הטיפול האישי, שאר הקבוצה תהנה משהות במתחם המיוחד, הכולל אוהל אינדיאני ("טיפי") ממוזג למנוחה, סאונה יבשה, פינות ישיבה כיפיות בגן ואפשרות למפגש מקרב ביבשה.

בתום הטיפולים האישיים, מתחם הבריכה והסאונה היבשה יעמדו לרשות חברי הקבוצה.

מותנה ב-5 משתתפים ומעלה.

נשמח לעמוד לרשותכם בטל: 03-794-3334 (רב-קווי).

 

 

 

 

עוד מידע על מסיבת רווקות במתחם ווטרדנס הכפר הירוק:

מחפשות מקום מקורי לבצע מסיבת רווקות מדהימה? מחפשות חוויה לחברות הטובות וכמובן לכלה המיועדת? תרשו לי להמליץ לכן על אירוע במים! כן, מסיבת רווקות שכולה מים חמים וטיפולים במים. הפעלה קבוצתית השוברת את הקרח בין המשתתפות. יוצרת תחושת ביחד גם אם הבנות לא מכירות אחת את השנייה, ומאידך מחזקת את הקשר בקבוצה בה כולן חברות טובות. מעניקה תשומת לב לכלה ומאפשרת לכולן לעטוף ולחבק את הכלה. לאחר מכן כל אחת מהבנות תזכה לטעימה של טיפול וואטסו אישי הנערך ע"י מיטב המטפלים בתחום ומשאיר אתכן רעננות ורגועות, יש כאלו שאפילו יגיעו למצב של אופוריה, אותה תחושה נעימה שטיפול וואטסו משאיר. כך שכל אחת ואחת זוכה לפינוק וחוויה אישית בתוך ערב חווייתי קבוצתי.

טיפול וואטסו למי שעדיין לא מכירה הינו טיפול המתבצע בבריכה מחוממת ל 34 מעלות, טיפול וואטסו הינו שילוב של שיאצו ומים כך שמדובר על מטפלת שמחזיקה אתכן הבנות אחרי שהולבשו על הרגליים מצופים קטנים ובעזרת היד הפנויה והיד התומכת מבצעת עיסוי מפנק של הגוף, על מנת לפתוח ולשחרר את מרכזיות האנרגיה ולאפשר זרימה יותר טובה של האנרגיה בגוף וזאת אך ורק בזכות עיסוי, הארכות והתנתקות מוחלטת מהסביבה.

רבים רואים בחוויה של הוואטסו כמשהו שמשלים אותם כאדם מול כל מערכת הגירויים המדהימה שאנו חיים בה, מסיבת רווקות הינה הזדמנות טובה להירגע "שנייה" מכל אותם גירויים ולאפשר לחברות הטובות לתת לגוף ולנפש מנוחה קצרה ולהתחבר כל אחת לעצמה מחד ומאידך לעבור חוויה משותפת של טיפול וואטסו רב משתתפים כך שאחרי הטיפול באוהל אינדיאני מדהים שנמצא בחצר ועומד לרשות מסיבת הרווקות להמשיך ולדבר ולשתף כל אחת בחוויה, כיצד הרגישה ומהן המחשבות שעברו בראש בזמן שהגוף מרגיש את זרמי המים כמו גם את המטפלת שעובדים על הגוף ומפנקים אתכן.

מרכז WaterDance – וואטסו מזמין אתכן לבוא ולהתרשם מהמקום כמו גם לתאם פגישת תאום ציפיות שבא בעצם תתכננו את הערב כך שתקבלו את מגוון האפשרויות העומדות בפניכן ותוכלו לתכנן את לוח הזמנים לטיפול וואטסו במסיבת רווקות על הצד הטוב ביותר.

להזמנת מסיבת רווקות התקשרו עכשיו: 03-794-3334 (רב-קווי).