מתנה קלאסית ליום הולדת 50

מתנה קלאסית ליום הולדת 50 (אפשר גם לפני כמובן…)

מתנה ליום הולדת 50 קשה לבחור, יום הולדת 50 ובכלל בחירת מתנות לימי הולדת הינה תמיד משימה קשה וכמובן שהמטרה הינה בחירת מתנה שתוכל לשמש את בעל השמחה כמו גם תיחרט בזיכרון. הרשו לי להמליץ לכם על מתנה שהינה חוויה הדומה לצניחה חופשית רק הפוך, זאת אומרת המתנה שאנו מעוניינים להציע מלווה בהרבה שקט ורטיבות אם עדיין לא ניחשתם מדובר על טיפול במים מפנק, קבלו את טיפול הוואטסו.

מהו טיפול וואטסו? טיפול במים שנקרא וואטסו הינה המילה החמה בכל הקשור לטיפולים במים להרפיה ושחרור מלחצי היום יום, הטיפול משלב בין שיאצו למים ופותח בארה"ב בשלהי שנות ה – 80 ע"י ארולד דאל, הרעיון שניתן לבצע טיפול פיזי הכולל מגע יד אדם המשחררת את מרכזי האנרגיה בגוף (בדומה לטיפול שיאצו רגיל) אך במקביל המטופל צף על פני מים חמימים ומרגיש את נשימתו כמו גם נהנה ממצב שבו הגוף אינו משקיע שום מאמץ בהחזקת משקל הגוף כמו גם בשמירת טמפ' הגוף, היות והטיפול מתבצע בבריכה מחוממת ל 34 מעלות הגוף לא משקיע אנרגיה בשמירה על חוף הגוף.

המטפל אוחז בקו צ'אקרת הלב את המטופל שצף במים ע"י הלבשת מצופים על הרגלים ומתחיל בתנועה רציפה שבה מרגישים את זרימת המים על הגוף, בהמשך מתחיל המטפל למתוח ולשחרר, ללחוץ ולהרפות בכל חלקי הגוף בדגש על השכמות, הגב העליון והתחתון והצוואר כך שבמשך 45 דקות המטופל עובר סדרה של עיסויים במים כאשר במקביל ממשיכה הזרימה הקלה של מי הבריכה על גוף המטופל ומוזיקת רקע מרגיעה ברקע. כאשר הטיפול במים מסתיים מתפשטת הרגשת נינוחות ושקט נפשי מדהים המנתק אותך מלחצי היום יום ואופוריה קלה מציפה את בעל השמחה.

הזמינו ליקירכם טיפול במים וואטסו במרכז WaterDance – וואטסו ותיהנו מחוויה שרבים חוזרים אליה שוב גם אחרי יום ההולדת.

להזמנת טיפול במים התקשרו עכשיו: 03-794-3334 (רב-קווי).