שחיית פעוטות

שחיית פעוטות הינה אחד התחומים המתפתחים בישראל בצורה יוצאת דופן, חוג שחיית פעוטות הפך לאחד מפעילויות החובה שיש לבצע עם פעוטות בשלבי החיים הראשונים שלהם.

חוג שחיית פעוטות במתחם WaterDance מאפשר להורים המעוניינים ללמד את הפעוט לשחות או לחנך לאהבת המים במקום אידיאלי ומקצועי. חוג שחיית פעוטות מועבר ע"י מדריכים מקצועיים המכירים את אופן התנהגות הפעוט בסביבה המימית ובעלי ניסיון עשיר.

לכל קבוצת גיל יש את קצב ההתקדמות שלה ובכלל תשומת לב המדריכים הינה כל הזמן על הפעוט, תוך שמירה באדיקות על חיוך, סבלנות ומקצועיות על מנת שגם ההורים ובייחוד הפעוטות ירגישו בביטחון ויכנסו למים מרצונם הפרטי.

– השעורים מתקיימים במתחם WaterDance הכפר הירוק בקבוצות קטנות.

– משך הפעילות כחצי שעה.

– החוג מתקיים פעם בשבוע, באופן רציף במשך כל ימות השנה.

– בשעות הבוקר ובצהריים.

נשמח לראות אותך ואת תינוקך לומדים לשחות יחד אתנו.

כדאי לקבל מידע גם על שחיית תינוקות.

הזמינו מפגש היכרות לשחיית פעוטות.

 

שחיית פעוטות הינה אחד התחומים המתפתחים בישראל בצורה יוצאת דופן, חוג שחיית פעוטות הפך לאחד מפעילויות החובה שיש לבצע עם פעוטות בשלבי החיים הראשונים שלהם. הידע שהצטבר בנוגע לחינוך מימי בשנים האחרונות גרם לכך שמדריכים מקצועיים ביחד עם רופאי ילדים פיתחו חוג או קורס לשחיית פעוטות. האדם נולד כאשר אינסטינקט השחייה לא קיים כמו לחיות אחרות ולכן יש ללמדו בשלבים שונים של חיו.

חוג שחיית פעוטות במרכז WaterDance – וואטסו מאפשר להורים המעוניינים ללמד את הפעוט לשחות או לחנך לאהבת המים מקום אידיאלי ומקצועי, המרכז משמש כבריכה טיפולית ומבצע טיפולי הידרותרפיה וואטסו כמו גם קורסים מתקדמים של מדיטציה וכניסה לבריכה לתרגילי מים מתקדמים הנקראים WaterDance (ווטר – דאנס) בשיטת "טיפול במים" זה נמצאים המטופלים זמן משתנה מתחת למים כאשר הם עוצרים את נשימתם לזמנים משתנים והמטפל מניע ושולט בכל פעולות הגוף.

חוג שחיית פעוטות מועבר ע"י מדריכים מקצועיים המכירים את אופן התנהגות הפעוט בסביבה המימית כמו גם בעלי ניסיון עשיר היות ומרכז WaterDance – וואטסו פעיל כבר מספר שנים ובין המדריכים ניתן למצוא את וותיקי הרעיון ומחלוצי הפעילות והטיפולים בבריכה על כל גווניה, חוג שחיית פעוטות מתחיל בבחירת המקום אך תלוי כמובן בהורים ובמידת שיתוף הפעולה, הפעמים הראשונות של החוג מתמקדות בפשיטת האיברים ועצירת הנשימה, ככל שמתקדם הקורס כך התרגילים מתקדמים כאשר לכל קבוצת גיל יש את קצב ההתקדמות שלה ובכלל תשומת לב המדריכים הינה כל הזמן על הפעוט ושמירה באדיקות על חיוך, סבלנות ומקצועיות על מנת שגם ההורים ובייחוד הפעוטות ירגישו בביטחון ויכנסו למים מרצונם הפרטי.

שחית פעוטות מתחילה מגיל שלושה חודשים ועד גיל ארבע, כל הורה מחליט עבורו מתי הוא מעוניין לעבור סדנה או חוג לשחיית פעוטות, קצב ההתקדמות הינו אישי והמדריכים מקפידים על נהלי בטיחות והשגחה כך שכל "זוג" – הורה + תינוק יקבלו הדרכה צמודה וביקורת בונה על מנת לקיים את הקורס בצורה יעילה ולטובת הפעוטות כמובן.

 

קורס שחיית פעוטות

מעניין אם אתם זוכרים את היום הראשון שהבאתם את התינוק הביתה, החודשים הראשונים הינם לימוד תוך כדאי תנועה, ישנם עשרות ספרים וגם המשפחה הקרובה עוזרת אך התינוק הראשון הינה תמיד חוויה ששני בני הזוג לעולם כבר לא ישכחו, ישנם כל כך הרבה דברים חדשים ובעולמנו המתקדם כמות הציוד שבני זוג זקוקים על מנת לגדל את הפעוט עצומה, ישנם דברים שכדאי להתחיל מוקדם כגון הפסקת החיתולים או שינה עם ההורים אילו הם דברים פרקטיים אך למעשה קיימים עוד נושאים חשובים כמו היכרות התינוק עם המימד "הרטוב" עם "עולם המים", אותו אינסטינקט שנשכח מאיתנו בני האדם אם לא מתרגלים או לומדים מחדש.

בשנים האחרונות ניתן לשם לב למגמה של התפתחות וגדילת המודעות לנושא של שחית פעוטות, רבים ההורים אשר מכירים את הנושא ורגישים אליו מהבחינה שהם משקיעים פעמיים בשבוע או לפחות פעם אחת בשבוע בחוג לשחיית פעוטות. השילוב של בריכה מחוממת והתמיכה הממשית של ההורים הלכה למעשה מחזקת את הקשר בין ההורה לתינוק כמו גם מתרגלת את אינסטינקט עצירת הנשימה כאשר התינוק נמצא מתחת למים.

קורס שחיית פעוטות מתחיל בחיבור של ההורים עם התינוק מחד ומאידך התנית התינוק בכוחו על מנת לייצב את עצמו ולתרגם את הפעילות בתווך המימי המחייב פעילות פיזית על מנת לשמור על היציבות והתפתחות הביטחון העצמי, במרכז WaterDance – וואטסו תוכלו לקבל הדרכה מפורטת לפני הכניסה לחוג שחיית פעוטות, למאמנים במרכז ניסיון רב שנים בפעילות טיפולית במים בכלל וללמוד פעוטות שחיה בפרט.

הזמינו מפגש היכרות לשחיית תינוקות